TR/3216FF375-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR/3216FF375-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TR/3216FF375-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE BOARD MNT 375MA 32VAC 63VDC
lomakkeissa: TR/3216FF375-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
TR/3216FF375-R: n tekniset tiedot
Osa numero TR/3216FF375-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE BOARD MNT 375MA 32VAC 63VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 114005 pcs Tietolomake TR/3216FF375-R.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 32V
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.89mm) Sarja Chip 3216FF
Vasteaika Fast Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet 283-2538-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 0.00077
DC Cold Resistance 1.75 Ohms Nykyinen arvostelu 375mA
Väri - Katkaisukyky @ Jännite 50A