TV1020-3R0605-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TV1020-3R0605-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus CAP, 6.0F, 3.0V, TV SERIES, CYL
lomakkeissa: TV1020-3R0605-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
TV1020-3R0605-R: n tekniset tiedot
Osa numero TV1020-3R0605-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus CAP, 6.0F, 3.0V, TV SERIES, CYL Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 14271 pcs Tietolomake TV1020-3R0605-R.pdf
Jännite - Rated 3V Toleranssi -10%, +30%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.413" Dia (10.50mm)
Sarja TV Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 283-5170
TV1020-3R0605-R-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 65°C
Asennustyyppi Through Hole Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Korkeus - Istuva (Max) 0.878" (22.30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 35 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 6F (EDLC) Supercapacitor 3V Radial, Can 35 mOhm 1000 Hrs @ 65°C
kapasitanssi 6F
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TV105-.25TL
TV105-.25TL
valmistajat: Panduit
Kuvaus: TUBING 0.245" ID PVC 250' CLEAR
Varastossa: 6691 pcs
ladata: TV105-.25TL.pdf
RFQ
TV105
TV105
valmistajat: Tamura
Kuvaus: TRANS TEL 600 OHM 1.15 INS.LOSS