TV1030-3R0106-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TV1030-3R0106-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TV1030-3R0106-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus CAP, 3.0V, 10F
lomakkeissa: TV1030-3R0106-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
TV1030-3R0106-R: n tekniset tiedot
Osa numero TV1030-3R0106-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus CAP, 3.0V, 10F Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13160 pcs Tietolomake TV1030-3R0106-R.pdf
Jännite - Rated 3V Toleranssi -10%, +30%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.413" Dia (10.50mm)
Sarja TV Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 283-4668
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.240" (31.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 26 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 10F (EDLC) Supercapacitor 3V Radial, Can 26 mOhm 1000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 10F