UP2.8B-270-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UP2.8B-270-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 27UH
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1750 pcs
  • Viesti
UP2.8B-270-R: n tekniset tiedot
Osa numero UP2.8B-270-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 27UH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 97161 pcs Tietolomake
Tyyppi Wirewound Toleranssi -
Koko / Dimension 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm) suojaus Unshielded
Sarja UNI-PAC™ 2.8 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet UP2-8B-270-R
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 27µH Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.80mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 27µH Unshielded Wirewound Inductor Nonstandard