UP2.8B-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UP2.8B-3R3-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 2.8A 47.4 MOHM
lomakkeissa: UP2.8B-3R3-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1750 pcs
  • Viesti
UP2.8B-3R3-R: n tekniset tiedot
Osa numero UP2.8B-3R3-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 2.8A 47.4 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 80737 pcs Tietolomake UP2.8B-3R3-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
suojaus Unshielded Sarja UNI-PAC™ 2.8
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet UP2-8B-3R3-R
UP2.8B-3R3
UP2.8B-3R3-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.80mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 47.4 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 47.4 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 2.8A Nykyinen - värikylläisyys 4.5A