UP2B-6R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2B-6R8-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UP2B-6R8-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 5A 20.2 MOHM SMD
lomakkeissa: UP2B-6R8-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
550 pcs
1100 pcs
2750 pcs
  • Viesti
UP2B-6R8-R: n tekniset tiedot
Osa numero UP2B-6R8-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 5A 20.2 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 97828 pcs Tietolomake UP2B-6R8-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm)
suojaus Unshielded Sarja UNI-PAC™
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4080-2
UP2B-6R8
UP2B-6R8-ND
UP2B-6R8-R-ND
UP2B6R8R
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 5A 20.2 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 20.2 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5A Nykyinen - värikylläisyys 3.6A