UP2B-821-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2B-821-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UP2B-821-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820UH 423MA 2.24 OHM
lomakkeissa: UP2B-821-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
550 pcs
  • Viesti
UP2B-821-R: n tekniset tiedot
Osa numero UP2B-821-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 820UH 423MA 2.24 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 93706 pcs Tietolomake UP2B-821-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm)
suojaus Unshielded Sarja UNI-PAC™
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet UP2B-821
UP2B-821-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 820µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µH Unshielded Wirewound Inductor 423mA 2.24 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.24 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 423mA Nykyinen - värikylläisyys 334mA