UP2UC-470-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2UC-470-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UP2UC-470-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD
lomakkeissa: 1.UP2UC-470-R.pdf2.UP2UC-470-R.pdf3.UP2UC-470-R.pdf
  • Viesti
UP2UC-470-R: n tekniset tiedot
Osa numero UP2UC-470-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 156140 pcs Tietolomake 1.UP2UC-470-R.pdf2.UP2UC-470-R.pdf3.UP2UC-470-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Muut nimet UP2UC-470
UP2UC-470-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.205" (5.21mm) Taajuus - Self Resonant 12MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 140 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.8A Nykyinen - värikylläisyys 1.6A