UP2UC-6R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2UC-6R8-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UP2UC-6R8-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 4.4A 27 MOHM SMD
lomakkeissa: 1.UP2UC-6R8-R.pdf2.UP2UC-6R8-R.pdf3.UP2UC-6R8-R.pdf
  • Viesti
UP2UC-6R8-R: n tekniset tiedot
Osa numero UP2UC-6R8-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 4.4A 27 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 130929 pcs Tietolomake 1.UP2UC-6R8-R.pdf2.UP2UC-6R8-R.pdf3.UP2UC-6R8-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Muut nimet UP2UC-6R8
UP2UC-6R8-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.205" (5.21mm) Taajuus - Self Resonant 38MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 4.4A 27 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 27 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 4.4A Nykyinen - värikylläisyys 4.6A