VPH3-0084-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
VPH3-0084-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VPH3-0084-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus INDUCT ARRAY 6 COIL 14.2UH SMD
lomakkeissa: VPH3-0084-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
VPH3-0084-R: n tekniset tiedot
Osa numero VPH3-0084-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCT ARRAY 6 COIL 14.2UH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19681 pcs Tietolomake VPH3-0084-R.pdf
Toleranssi - Koko / Dimension 0.673" L x 0.878" W (17.10mm x 22.30mm)
suojaus Unshielded Sarja VERSA-PAC®
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 12-SMD Muut nimet 283-3673-2
VPH3-0084
VPH3-0084-ND
VPH3-0084-R-ND
VPH30084R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä kelat 6
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.331" (8.40mm)