VPH2-0216-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
VPH2-0216-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VPH2-0216-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus INDUCT ARRAY 6 COIL 21.6UH SMD
lomakkeissa: VPH2-0216-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
VPH2-0216-R: n tekniset tiedot
Osa numero VPH2-0216-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCT ARRAY 6 COIL 21.6UH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10664 pcs Tietolomake VPH2-0216-R.pdf
Toleranssi - Koko / Dimension 0.642" L x 0.661" W (16.30mm x 16.80mm)
suojaus Unshielded Sarja VERSA-PAC®
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 12-SMD Muut nimet 513-1560-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä kelat 6
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.307" (7.80mm)