209-12LPST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
209-12LPST Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 209-12LPST
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
lomakkeissa: 209-12LPST.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
255 pcs
510 pcs
1005 pcs
5010 pcs
  • Viesti
209-12LPST: n tekniset tiedot
Osa numero 209-12LPST Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 65066 pcs Tietolomake 209-12LPST.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 20VDC
päättyminen Style PC Pin Sarja 209
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tube
Muut nimet 209012LPST
20912LPST
CT20912LPST
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Through Hole
mekaaninen Life - Pituus 1.258" (31.95mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Board 0.180" (4.57mm)
ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Sähköinen Life 2,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Nykyinen arvostelu 100mA
Yhteydenotto Material Beryllium Copper Yhteydenotto Finish Gold
Piiri SPST Body Material -
Actuator Type Slide (Standard) toimilaite Level Flush, Recessed
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
209-12LPSTFD
209-12LPSTFD
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Varastossa: 125444 pcs
ladata: 209-12LPSTFD.pdf
RFQ
209-12LPSFD
209-12LPSFD
Varastossa: 118600 pcs
ladata: 209-12LPSFD.pdf
RFQ
209-12MSF
209-12MSF
ladata: 209-12MSF.pdf
209-12LPSTF
209-12LPSTF