209-12LPSTF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 209-12LPSTF
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
lomakkeissa: 209-12LPSTF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1005 pcs
  • Viesti
209-12LPSTF: n tekniset tiedot
Osa numero 209-12LPSTF Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 129768 pcs Tietolomake 209-12LPSTF.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 20VDC
päättyminen Style PC Pin Sarja 209
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tube
Muut nimet 209012LPSTF
20912LPSTF
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Pituus 1.258" (31.95mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.180" (4.57mm) ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
Sähköinen Life 2,000 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
Nykyinen arvostelu 100mA Yhteydenotto Material Beryllium Copper
Yhteydenotto Finish Gold Piiri SPST
Body Material - Actuator Type Slide (Standard)
toimilaite Level Flush, Recessed
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
209-12LPS
209-12LPS
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Varastossa: 116475 pcs
ladata: 209-12LPS.pdf
RFQ
209-12LPSD
209-12LPSD
Varastossa: 109180 pcs
ladata: 209-12LPSD.pdf
RFQ
209-12MSD
209-12MSD
ladata: 209-12MSD.pdf
209-12LPST
209-12LPST