209-12MSFD
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 209-12MSFD
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
lomakkeissa: 209-12MSFD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1005 pcs
  • Viesti
209-12MSFD: n tekniset tiedot
Osa numero 209-12MSFD Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 124297 pcs Tietolomake 209-12MSFD.pdf
Pestävä No Voltage Rating 20VDC
päättyminen Style PC Pin Sarja 209
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tube
Muut nimet 209012MSFD
20912MSFD
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Pituus 1.258" (31.95mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.190" (4.83mm) ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals
Sähköinen Life 2,000 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
Nykyinen arvostelu 100mA Yhteydenotto Material Beryllium Copper