219-10LPST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
219-10LPST Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 219-10LPST
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
lomakkeissa: 219-10LPST.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
219-10LPST: n tekniset tiedot
Osa numero 219-10LPST Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 81640 pcs Tietolomake 219-10LPST.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 20VDC
päättyminen Style Gull Wing Sarja 219
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tube
Muut nimet 219-10LPST-P
219-10LPST-P-ND
219010LPST
21910LPST
CT21910LPST
Q5135199
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Surface Mount
mekaaninen Life - Pituus 1.058" (26.87mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Board 0.160" (4.06mm)
ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Sähköinen Life 2,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Nykyinen arvostelu 100mA
Yhteydenotto Material Beryllium Copper Yhteydenotto Finish Gold
Piiri SPST Body Material -
Actuator Type Slide (Standard) toimilaite Level Flush, Recessed
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
219-10LPSTJRF
219-10LPSTJRF
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Varastossa: 109282 pcs
ladata: 219-10LPSTJRF.pdf
RFQ
219-10LPSTJR
219-10LPSTJR
Varastossa: 95828 pcs
ladata: 219-10LPSTJR.pdf
RFQ
219-10LPSR
219-10LPSR
ladata: 219-10LPSR.pdf
219-10LPSTF
219-10LPSTF
ladata: 219-10LPSTF.pdf
219-10LPSTR
219-10LPSTR
ladata: 219-10LPSTR.pdf
219-10LPSTJ
219-10LPSTJ
ladata: 219-10LPSTJ.pdf
219-10LPSTJF
219-10LPSTJF