219-10LPSTF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 219-10LPSTF
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
lomakkeissa: 219-10LPSTF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
219-10LPSTF: n tekniset tiedot
Osa numero 219-10LPSTF Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 122482 pcs Tietolomake 219-10LPSTF.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 20VDC
päättyminen Style Gull Wing Sarja 219
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tube
Muut nimet 219010LPSTF
21910LPSTF
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Pituus 1.058" (26.87mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.160" (4.06mm) ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
Sähköinen Life 2,000 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
Nykyinen arvostelu 100mA Yhteydenotto Material Beryllium Copper
Yhteydenotto Finish Gold Piiri SPST
Body Material - Actuator Type Slide (Standard)
toimilaite Level Flush, Recessed
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
219-10LPSJRF
219-10LPSJRF
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Varastossa: 104121 pcs
ladata: 219-10LPSJRF.pdf
RFQ
219-10LPST
219-10LPST