224AMVAARB
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 224AMVAARB
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
lomakkeissa: 224AMVAARB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
224AMVAARB: n tekniset tiedot
Osa numero 224AMVAARB Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 520869 pcs Tietolomake 224AMVAARB.pdf
päättyminen Style Gull Wing kytkin matka 0.30mm
kytkin Toiminta Off-Mom Sarja 224A
Pakkaus Tape & Reel (TR) ääriviivat 12.00mm x 12.00mm
Muut nimet 224A-MVAARB Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
käyttövoima 160gf Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 500,000 Cycles
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Valaistus Voltage (Nimellinen) - Valaistus tyyppi, Color -
valaistus Non-Illuminated ominaisuudet Board Guide
Yksityiskohtainen kuvaus Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Ota Rating @ Voltage 0.05A @ 12VDC
Piiri SPST-NO Actuator Type Standard
toimilaite Suunta Top Actuated toimilaite Material -
Toimilaitteen pituus, oikea kulma - Toimilaitteen korkeus pois piirilevystä, pystysuora 7.30mm