224AMVABR
Tuote-esittely
Osa numero: 224AMVABR
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
lomakkeissa: 224AMVABR.pdf
  • Viesti
224AMVABR: n tekniset tiedot
Osa numero 224AMVABR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 543901 pcs Tietolomake 224AMVABR.pdf
päättyminen Style Gull Wing kytkin matka 0.30mm
kytkin Toiminta Off-Mom Sarja 224A
Pakkaus Tape & Reel (TR) ääriviivat 12.00mm x 12.00mm
Muut nimet 224A-MVABR Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
käyttövoima 260gf Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 300,000 Cycles
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Valaistus Voltage (Nimellinen) - Valaistus tyyppi, Color -
valaistus Non-Illuminated ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Ota Rating @ Voltage 0.05A @ 12VDC
Piiri SPST-NO Actuator Type Standard
toimilaite Suunta Top Actuated toimilaite Material -
Toimilaitteen pituus, oikea kulma - Toimilaitteen korkeus pois piirilevystä, pystysuora 7.30mm
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
224ADVBA
224ADVBA
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Varastossa: 489915 pcs
ladata: 224ADVBA.pdf
RFQ
224AMVBAR
224AMVBAR
Varastossa: 551373 pcs
ladata: 224AMVBAR.pdf
RFQ
224AMVABRB
224AMVABRB