73M2R027F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73M2R027F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 73M2R027F
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus RES 0.027 OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: 73M2R027F.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
73M2R027F: n tekniset tiedot
Osa numero 73M2R027F Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.027 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 238439 pcs Tietolomake 73M2R027F.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.252" L x 0.138" W (6.40mm x 3.50mm)
Sarja 73M2 paneeli tila 27 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 J-Lead Käyttölämpötila -55°C ~ 180°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 27 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Metal Film Sävellys Metal Film