73M2R030F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73M2R030F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 73M2R030F
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus RES 0.03 OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: 73M2R030F.pdf
  • Viesti
73M2R030F: n tekniset tiedot
Osa numero 73M2R030F Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.03 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 200698 pcs Tietolomake 73M2R030F.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.252" L x 0.138" W (6.40mm x 3.50mm)
Sarja 73M2 paneeli tila 30 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 J-Lead Muut nimet 73M2R030FTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 180°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) ominaisuudet Current Sense
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 30 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Thick Film