752201102GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752201102GP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 752201102GP
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 18 RES 1K OHM 20DRT
lomakkeissa: 752201102GP.pdf
  • Viesti
752201102GP: n tekniset tiedot
Osa numero 752201102GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 18 RES 1K OHM 20DRT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45548 pcs Tietolomake 752201102GP.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Sarja 752 Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 1k
Virta Per Element 80mW Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 20-DRT Muut nimet 752-201-1KPBK
752201102GPB
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 18
Lukumäärä Pins 20 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.53mm) Yksityiskohtainen kuvaus 1k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 18 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT
Circuit Type Bussed Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
752201102GPTR7
752201102GPTR7
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: RES ARRAY 18 RES 1K OHM 20DRT
Varastossa: 54650 pcs
ladata: 752201102GPTR7.pdf
RFQ
752201103GP
752201103GP
Kuvaus: RES ARRAY 18 RES 10K OHM 20DRT
Varastossa: 44608 pcs
ladata: 752201103GP.pdf
RFQ
75220
valmistajat: Wiha
Kuvaus: TWEEZER POINTED BLUNT 7.87"
ladata: 75220.pdf
752201103G
752201103G
ladata: 752201103G.pdf
752201103GPTR13
752201103GPTR13
ladata: 752201103GPTR13.pdf
752181822GPTR7
752181822GPTR7
Kuvaus: RES ARRAY 16 RES 8.2K OHM 18DRT
ladata: 752181822GPTR7.pdf
752201102GPTR13
752201102GPTR13
ladata: 752201102GPTR13.pdf
ladata: 752181822GPTR13.pdf
ladata: 752181822GP.pdf
7522
valmistajat: Aven
Kuvaus: CUTTER SIDE OVAL FLUSH 5.5"
ladata: 7522.pdf
752201102GTR7
752201102GTR7
ladata: 752201102GTR7.pdf
ladata: 752201102G.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna