752201103GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752201103GP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 752201103GP
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 18 RES 10K OHM 20DRT
lomakkeissa: 752201103GP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
752201103GP: n tekniset tiedot
Osa numero 752201103GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 18 RES 10K OHM 20DRT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44608 pcs Tietolomake 752201103GP.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Sarja 752 Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 10k
Virta Per Element 80mW Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 20-DRT Muut nimet 752-201-10KPBK
752201103GPB
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 18
Lukumäärä Pins 20 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.53mm) Yksityiskohtainen kuvaus 10k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 18 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT
Circuit Type Bussed Sovellukset -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
752201102GP
752201102GP
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: RES ARRAY 18 RES 1K OHM 20DRT
Varastossa: 45548 pcs
ladata: 752201102GP.pdf
RFQ
752201102GTR7
752201102GTR7
Varastossa: 6323 pcs
ladata: 752201102GTR7.pdf
RFQ
752201103GPTR13
752201103GPTR13
Kuvaus: RES ARRAY 18 RES 10K OHM 20DRT
ladata: 752201103GPTR13.pdf
752201104GPTR13
752201104GPTR13
Kuvaus: RES ARRAY 18 RES 100K OHM 20DRT
ladata: 752201104GPTR13.pdf
752201103G
752201103G
ladata: 752201103G.pdf