752201152GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 752201152GP
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 18 RES 1.5K OHM 20DRT
lomakkeissa: 752201152GP.pdf
  • Viesti
752201152GP: n tekniset tiedot
Osa numero 752201152GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 18 RES 1.5K OHM 20DRT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 58639 pcs Tietolomake 752201152GP.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Sarja 752 Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 1.5k
Virta Per Element 80mW Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 20-DRT Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 18 Lukumäärä Pins 20
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.53mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 18 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT Circuit Type Bussed
Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
752201152GPTR13
752201152GPTR13
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: RES ARRAY 18 RES 1.5K OHM 20DRT
Varastossa: 65817 pcs
ladata: 752201152GPTR13.pdf
RFQ
752201104GTR7
752201104GTR7
Kuvaus: RES ARRAY 18 RES 100K OHM 20DRT
Varastossa: 4313 pcs
ladata: 752201104GTR7.pdf
RFQ
752201221GPTR7
752201221GPTR7
Kuvaus: RES ARRAY 18 RES 220 OHM 20DRT
ladata: 752201221GPTR7.pdf
752201104G
752201104G