752201221GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 752201221GP
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 18 RES 220 OHM 20DRT
lomakkeissa: 752201221GP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
752201221GP: n tekniset tiedot
Osa numero 752201221GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 18 RES 220 OHM 20DRT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53227 pcs Tietolomake 752201221GP.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Sarja 752 Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 220
Virta Per Element 80mW Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 20-DRT Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 18 Lukumäärä Pins 20
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.53mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 220 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 18 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT Circuit Type Bussed
Sovellukset -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
752201221GPTR7
752201221GPTR7
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: RES ARRAY 18 RES 220 OHM 20DRT
Varastossa: 57262 pcs
ladata: 752201221GPTR7.pdf
RFQ
752201221GPTR13
752201221GPTR13