SCD20PSN
CUI, Inc.CUI, Inc.
SCD20PSN Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCD20PSN
Valmistaja / merkki: CUI, Inc.
Tuotteen Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 20A DC
lomakkeissa: SCD20PSN.pdf
  • Viesti
SCD20PSN: n tekniset tiedot
Osa numero SCD20PSN Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 20A DC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5855 pcs Tietolomake SCD20PSN.pdf
Jännite - Supply 12V Sarja SCD
anturin tyyppi Hall Effect, Open Loop Herkkyys -
Vasteaika 3µs Polarisaatio Unidirectional
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case -
ulostulo Ratiometric, Voltage Muut nimet 102-1064
Käyttölämpötila -10°C ~ 75°C Kanavien lukumäärä 1
Asennustyyppi - lineaarisuus ±0.5%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus 50Hz/60Hz
mittaaminen DC Yksityiskohtainen kuvaus Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional
Nykyinen - Supply (Max) 25mA Nykyinen - Sensing 20A