SCD20PUN
CUI, Inc.CUI, Inc.
SCD20PUN Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCD20PUN
Valmistaja / merkki: CUI, Inc.
Tuotteen Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 20A DC
lomakkeissa: SCD20PUN.pdf
  • Viesti
SCD20PUN: n tekniset tiedot
Osa numero SCD20PUN Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 20A DC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5025 pcs Tietolomake SCD20PUN.pdf
Jännite - Supply 5V Sarja SCD
anturin tyyppi Hall Effect, Open Loop Herkkyys -
Vasteaika 7µs Polarisaatio Unidirectional
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case -
ulostulo Ratiometric, Voltage Muut nimet 102-1054
Käyttölämpötila -10°C ~ 75°C Kanavien lukumäärä 1
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
lineaarisuus ±0.5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus 50Hz/60Hz mittaaminen DC
Yksityiskohtainen kuvaus Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional Nykyinen - Supply (Max) 10mA
Nykyinen - Sensing 20A tarkkuus -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SCD20PSR
SCD20PSR
valmistajat: CUI, Inc.
Kuvaus: SENSOR CURRENT HALL 20A AC
Varastossa: 4858 pcs
ladata: SCD20PSR.pdf
RFQ
SCD224K202A3Z25-F
SCD224K202A3Z25-F
valmistajat: Cornell Dubilier Electronics
Kuvaus: CAP FILM 0.22UF 10% 2KVDC SCREW