DAM15PBA152
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAM15PBA152
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DAM15PBA152: n tekniset tiedot
Osa numero DAM15PBA152 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3414 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja D*M
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polyester laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal