DAM15PDNM
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAM15PDNM
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 433 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 433 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Viesti
DAM15PDNM: n tekniset tiedot
Osa numero DAM15PDNM Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 433 pcs Tietolomake
Jännite - DC Spark Over (Nim) Copper Alloy Jännite -
Kirjoita attribuutit - päättyminen Solder
pinosuunnassa Signal Shell Size - Lisää (Convert From) Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
Sarja MIL-DTL-24308, D*M RoHS-tila Bulk
Pitch - Liitin - Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan osanumero DAM15PDNM Pituus - kierreosan Alla Head -
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Nykyinen Rating (Per yhteyttä) Housing/Shell (Unthreaded)
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenottolomake 2 (DA, A)