DAMAF15SA183F0
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAMAF15SA183F0
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus DSUB 15 F CRIMP F0 FLO ZINC
lomakkeissa:
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DAMAF15SA183F0: n tekniset tiedot
Osa numero DAMAF15SA183F0 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 15 F CRIMP F0 FLO ZINC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4854 pcs Tietolomake
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Shell Finish Paksuus - Sarja D*MA
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
liitäntäsykleillä - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet - Dielectric Material Thermoplastic
Yksityiskohtainen kuvaus Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position Yhteydenotto Tyyppi Signal
Liitintyyppi Receptacle for Female Contacts liitin Style D-Sub
Väri Black
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DAMAF15S
DAMAF15S
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT