DAMAF15SF16
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAMAF15SF16
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus DSUB 15 F CRIMP FLO G ZINC D/C
lomakkeissa: DAMAF15SF16.pdf
  • Viesti
DAMAF15SF16: n tekniset tiedot
Osa numero DAMAF15SF16 Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus DSUB 15 F CRIMP FLO G ZINC D/C Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3845 pcs Tietolomake DAMAF15SF16.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) Copper Alloy Jännite -
Kirjoita attribuutit - päättyminen Crimp
pinosuunnassa Signal Shell Size - Lisää (Convert From) Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja MIL-DTL-24308, D*MA RoHS-tila Bulk
Pitch - Liitin - Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan osanumero DAMAF15SF16 Pituus - kierreosan Alla Head -
ominaisuudet Dust Cap Laajennettu kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
Kuvaus DSUB 15 F CRIMP FLO G ZINC D/C Nykyinen Rating (Per yhteyttä) Housing/Shell (Unthreaded)
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenottolomake 2 (DA, A)