DAMAM15SA101F0
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAMAM15SA101F0
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus DSUB 15 F CRIMP F0 CAD
lomakkeissa: DAMAM15SA101F0.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DAMAM15SA101F0: n tekniset tiedot
Osa numero DAMAM15SA101F0 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 15 F CRIMP F0 CAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5241 pcs Tietolomake DAMAM15SA101F0.pdf
Shell Finish Paksuus - Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDAMAM15SA101F0
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 15 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) liitäntäsykleillä 500
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Dielectric Material Thermoplastic Yksityiskohtainen kuvaus Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position
Yhteydenotto Tyyppi Signal Liitintyyppi Receptacle for Female Contacts
liitin Style D-Sub, High Density Väri -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DAMAM15SA197
DAMAM15SA197
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Varastossa: 4376 pcs
ladata: DAMAM15SA197.pdf
RFQ
DAMAM15SA183F0
DAMAM15SA183F0
valmistajat: Cannon
Kuvaus: DSUB 15 F CRIMP F0
Varastossa: 7386 pcs
ladata:
RFQ
DAMAM15S
DAMAM15S
Kuvaus: DSUB 15 F CRIMP G50 ZINC
ladata:
DAMAM15SA183
DAMAM15SA183
valmistajat: Bel