DAMAM15SF225
Tuote-esittely
Osa numero: DAMAM15SF225
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
lomakkeissa: DAMAM15SF225.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
DAMAM15SF225: n tekniset tiedot
Osa numero DAMAM15SF225 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2074 pcs Tietolomake DAMAM15SF225.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Stainless Steel Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDAMAM15SF225
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus 30.0µin (0.76µm)
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DAMAM15SFO
DAMAM15SFO
valmistajat: Bel
Kuvaus: DSUB 15 F CRIMP F0 ZINC
Varastossa: 3416 pcs
ladata:
RFQ
DAMAM15SF225F0
DAMAM15SF225F0
valmistajat: Cannon
Kuvaus: DSUB 15 F CRIMP F0 SS SHL F225