DAMAM15SNMBK52
Tuote-esittely
Osa numero: DAMAM15SNMBK52
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
lomakkeissa: DAMAM15SNMBK52.pdf
  • Viesti
DAMAM15SNMBK52: n tekniset tiedot
Osa numero DAMAM15SNMBK52 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1041 pcs Tietolomake DAMAM15SNMBK52.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Brass, Gold Plated Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDAMAM15SNMBK52
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A