DAMAM15SNMF0
Tuote-esittely
Osa numero: DAMAM15SNMF0
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus DSUB 15 F NM
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
DAMAM15SNMF0: n tekniset tiedot
Osa numero DAMAM15SNMF0 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 15 F NM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1800 pcs Tietolomake
Shell Finish Paksuus - Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDAMAM15SNMF0
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 15 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) liitäntäsykleillä 500
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Dielectric Material Thermoplastic Yksityiskohtainen kuvaus Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position