DAMAMF15PNM
Tuote-esittely
Osa numero: DAMAMF15PNM
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus DAMAMF15PNM
  • Viesti
DAMAMF15PNM: n tekniset tiedot
Osa numero DAMAMF15PNM Valmistaja Cannon
Kuvaus DAMAMF15PNM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1346 pcs Tietolomake
Sarja * Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Position Connector
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DAMAMF15S
DAMAMF15S
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Varastossa: 3297 pcs
ladata:
RFQ
DAMAMF15SA101F0
DAMAMF15SA101F0
valmistajat: Cannon
Kuvaus: DAMAMF15SA101F0
Varastossa: 4145 pcs
ladata:
RFQ
DAMAMF15SA101
DAMAMF15SA101
Kuvaus: DAMAMF15SA101
DAMAMF15SF0
DAMAMF15SF0
Kuvaus: DSUB 15 F CRIMP F0 FLO ZINC
DAMAMF15PA101F0
DAMAMF15PA101F0
Kuvaus: DAMAMF15PA101F0
DAMAME26SF0
DAMAME26SF0
Kuvaus: DSUB 26 F CRIMP F0 HD CLIN ZIN
DAMAMF15P
DAMAMF15P
valmistajat: Bel
Kuvaus: DSUB 15 M CRIMP FLOA G50 ZIN
valmistajat: Bel
Kuvaus: DSUB 15 F CRIMP FLOA G50 ZIN
DAMAMF15PNMF0
DAMAMF15PNMF0
Kuvaus: DAMAMF15PNMF0
Kuvaus: DSUB 15 M CRIMP FLO G50 ZINC
DAMAMF15PF0
DAMAMF15PF0
Kuvaus: DSUB 15 M CRIMP F0 FLO ZINC
DAMAMF15PA101
DAMAMF15PA101
Kuvaus: DAMAMF15PA101
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna