DAMAMF15SF0
Tuote-esittely
Osa numero: DAMAMF15SF0
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus DSUB 15 F CRIMP F0 FLO ZINC
  • Viesti
DAMAMF15SF0: n tekniset tiedot
Osa numero DAMAMF15SF0 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 15 F CRIMP F0 FLO ZINC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5544 pcs Tietolomake
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Shell Finish Paksuus - Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
liitäntäsykleillä - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet - Dielectric Material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Yksityiskohtainen kuvaus Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position Yhteydenotto Tyyppi Signal