DAMAT15S
Tuote-esittely
Osa numero: DAMAT15S
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
lomakkeissa: DAMAT15S.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
DAMAT15S: n tekniset tiedot
Osa numero DAMAT15S Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4228 pcs Tietolomake DAMAT15S.pdf
lankatulkki 20-28 AWG Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja D*MA
Pakkaus Bulk Muut nimet IDAMAT15S
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Cable Side (M3) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A