DAMAT26S
Tuote-esittely
Osa numero: DAMAT26S
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
  • Viesti
DAMAT26S: n tekniset tiedot
Osa numero DAMAT26S Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1371 pcs Tietolomake
lankatulkki 22-28 AWG Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja D*MA
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 26
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus - Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub, High Density
Väri - Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
DAMAT15S
DAMAT15S
valmistajat: Bel
Kuvaus: DSUB 15 F CRIMP TOOL G30 ZIN