DAMM15SNM
Tuote-esittely
Osa numero: DAMM15SNM
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 505 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 505 pcs
  • Viesti
DAMM15SNM: n tekniset tiedot
Osa numero DAMM15SNM Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 505 pcs Tietolomake
lankatulkki 20-28 AWG Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Sarja 24308-Style, D*MM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDAMM15SNM
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm)
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DAMM15SMF225
DAMM15SMF225
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Varastossa: 1489 pcs
ladata: DAMM15SMF225.pdf
RFQ
DAMM15SNA101
DAMM15SNA101
valmistajat: Cannon
Varastossa: 3128 pcs
ladata: DAMM15SNA101.pdf
RFQ
DAMM15SNMA101
DAMM15SNMA101
Kuvaus: DAMM15SNMA101
Varastossa: 520 pcs
ladata:
DAMM15SNA197
DAMM15SNA197
ladata: DAMM15SNA197.pdf
DAMM15SNM-F225
DAMM15SNM-F225
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Varastossa: 523 pcs
ladata:
DAMM15SMA197
DAMM15SMA197
ladata: DAMM15SMA197.pdf
DAMM15SNMB
DAMM15SNMB
Varastossa: 436 pcs
DAMM15SP
DAMM15SP
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
ladata: DAMM15SP.pdf
DAMM15SMA101
DAMM15SMA101
ladata: DAMM15SMA101.pdf
DAMM15SN
DAMM15SN
ladata: DAMM15SN.pdf
DAMM15SNMK52
DAMM15SNMK52
Varastossa: 405 pcs
ladata: DAMM15SNMK52.pdf
DAMM15SNMBK52
DAMM15SNMBK52
Varastossa: 464 pcs
ladata: DAMM15SNMBK52.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna