DAMM15SN
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAMM15SN
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
lomakkeissa: DAMM15SN.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
  • Viesti
DAMM15SN: n tekniset tiedot
Osa numero DAMM15SN Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4760 pcs Tietolomake DAMM15SN.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 24308-Style, D*MM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDAMM15SN
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A