DAY15P0L2
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAY15P0L2
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
lomakkeissa: DAY15P0L2.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
DAY15P0L2: n tekniset tiedot
Osa numero DAY15P0L2 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4326 pcs Tietolomake DAY15P0L2.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja Original D
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub
Väri Black Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DAY15PA190K87
DAY15PA190K87
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Varastossa: 3974 pcs
ladata: DAY15PA190K87.pdf
RFQ
DAY-15P-K87
DAY-15P-K87
valmistajat: Cannon