DAY15PA191
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAY15PA191
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
lomakkeissa: DAY15PA191.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DAY15PA191: n tekniset tiedot
Osa numero DAY15PA191 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3695 pcs Tietolomake DAY15PA191.pdf
lankatulkki 20-28 AWG Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja Original D
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus 30.0µin (0.76µm) Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub
Väri Black Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DAY15S
DAY15S
valmistajat: Cannon
Kuvaus: DSUB 15 F SOD FLO G ZINC
Varastossa: 6403 pcs
ladata:
RFQ
DAY15S0L2A191A197
DAY15S0L2A191A197
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Varastossa: 4374 pcs
ladata:
RFQ
DAY15P
DAY15P
valmistajat: Bel
Kuvaus: DSUB 15 M CRIMP D FLOA G ZIN
DAY15P0L2A191
DAY15P0L2A191
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
ladata: DAY15P0L2A191.pdf
DAY-15P-K87
DAY-15P-K87
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
ladata: DAY-15P-K87.pdf