DBMA44SNMB
Tuote-esittely
Osa numero: DBMA44SNMB
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 875 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 875 pcs
  • Viesti
DBMA44SNMB: n tekniset tiedot
Osa numero DBMA44SNMB Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 875 pcs Tietolomake
lankatulkki 22-28 AWG Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) High Density
Kuorimateriaali, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Sarja D*MA
Pakkaus Bulk Muut nimet IDBMA44SNMB
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 44 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm)
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Sub, High Density Väri -
Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DBMA44SMNMBK52
DBMA44SMNMBK52
valmistajat: Cannon
Kuvaus: DSUB 44 S PCB STR NMB GOLD
Varastossa: 105 pcs
ladata:
RFQ
DBMA44SK126
DBMA44SK126
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Varastossa: 507 pcs
ladata:
RFQ
DBMA44SNM
DBMA44SNM
Varastossa: 708 pcs
DBMA44SK126F0
DBMA44SK126F0
Kuvaus: DSUB 44 F CRIMP G30 F0 TIN
Varastossa: 1204 pcs
DBMA44SK52
DBMA44SK52
Varastossa: 625 pcs
DBMA44SNMBK47
DBMA44SNMBK47
Varastossa: 611 pcs
DBMA44SNMBK52
DBMA44SNMBK52
Varastossa: 561 pcs
ladata: DBMA44SNMBK52.pdf
DBMA44SM
DBMA44SM
Kuvaus: DSUB 44 F PCB STR HD G ZINC
Varastossa: 126 pcs
DBMA44SNMF0
DBMA44SNMF0
Kuvaus: DSUB 44 F
Varastossa: 906 pcs
DBMA44SNMBK47F0
DBMA44SNMBK47F0
Kuvaus: DSUB 44 F NMB
Varastossa: 796 pcs
DBMA44SNMBF0
DBMA44SNMBF0
Kuvaus: DSUB 44 F CRIMP NMB F0
Varastossa: 983 pcs
DBMA44SNMBK52F0
DBMA44SNMBK52F0
Kuvaus: DSUB 44 F CRIMP HD NMB G
Varastossa: 645 pcs
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna