DBMA44SNMBF0
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DBMA44SNMBF0
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus DSUB 44 F CRIMP NMB F0
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 983 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 983 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DBMA44SNMBF0: n tekniset tiedot
Osa numero DBMA44SNMBF0 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 44 F CRIMP NMB F0 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 983 pcs Tietolomake
Shell Finish Paksuus - Sarja D*MA
Pakkaus Bulk Muut nimet IDBMA44SNMBF0
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 44 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) liitäntäsykleillä 200
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Dielectric Material Thermoplastic Yksityiskohtainen kuvaus Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 44 Position