DBMAM25SNMBK52
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DBMAM25SNMBK52
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
lomakkeissa: DBMAM25SNMBK52.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 854 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 854 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DBMAM25SNMBK52: n tekniset tiedot
Osa numero DBMAM25SNMBK52 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 854 pcs Tietolomake DBMAM25SNMBK52.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B)
Kuorimateriaali, Finish Brass, Gold Plated Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDBMAM25SNMBK52
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A