DBMAM25SNMF0
Tuote-esittely
Osa numero: DBMAM25SNMF0
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus DSUB 25 F
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
DBMAM25SNMF0: n tekniset tiedot
Osa numero DBMAM25SNMF0 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 25 F Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1655 pcs Tietolomake
Shell Finish Paksuus - Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDBMAM25SNMF0
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) liitäntäsykleillä 500
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Dielectric Material Thermoplastic Yksityiskohtainen kuvaus Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position