DBMP25PCK87
Tuote-esittely
Osa numero: DBMP25PCK87
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DBMP25PCK87: n tekniset tiedot
Osa numero DBMP25PCK87 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2347 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Sarja D*M
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Grounding Indents, Mounting Brackets Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal