DBMP25PDK87
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DBMP25PDK87
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
lomakkeissa: DBMP25PDK87.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Viesti
DBMP25PDK87: n tekniset tiedot
Osa numero DBMP25PDK87 Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2391 pcs Tietolomake DBMP25PDK87.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) Copper Alloy Jännite -
Kirjoita attribuutit - päättyminen Solder
pinosuunnassa Signal Shell Size - Lisää (Convert From) Steel, Tin-Nickel Plated
Sarja MIL-DTL-24308, D*M RoHS-tila Bulk
Pitch - Liitin - Muut nimet IDBMP25PDK87
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan osanumero DBMP25PDK87
Pituus - kierreosan Alla Head - ominaisuudet Grounding Indents, Mounting Brackets
Laajennettu kuvaus 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Nykyinen Rating (Per yhteyttä) Board Side (4-40) Nykyinen arvostelu 7.5A