DCMM37PDF225
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DCMM37PDF225
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
lomakkeissa: DCMM37PDF225.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DCMM37PDF225: n tekniset tiedot
Osa numero DCMM37PDF225 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1252 pcs Tietolomake DCMM37PDF225.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C)
Kuorimateriaali, Finish Stainless Steel Sarja 24308-Style, D*MM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDCMM37PDF225
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 37 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Mounting Brackets
Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm)
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DCMM37PENMB
DCMM37PENMB
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Varastossa: 4062 pcs
ladata:
RFQ
DCMM37PDK87
DCMM37PDK87
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER