DCMM37PDNMB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DCMM37PDNMB
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus DSUB 37 M PCB NMB G50
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 233 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 233 pcs
  • Viesti
DCMM37PDNMB: n tekniset tiedot
Osa numero DCMM37PDNMB Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus DSUB 37 M PCB NMB G50 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 233 pcs Tietolomake
Jännite - DC Spark Over (Nim) Copper Alloy Jännite -
Kirjoita attribuutit - päättyminen Solder
pinosuunnassa Signal Shell Size - Lisää (Convert From) Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
Sarja MIL-DTL-24308, D*MM RoHS-tila Bulk
Pitch - Liitin - Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 37
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan osanumero DCMM37PDNMB Pituus - kierreosan Alla Head -
ominaisuudet Mounting Brackets Laajennettu kuvaus 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
Kuvaus DSUB 37 M PCB NMB G50 Nykyinen Rating (Per yhteyttä) Housing/Shell (Unthreaded)
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenottolomake 4 (DC, C)